3D макет "Под Игото" - Сопот Етнографски и занаятчийски център "Сопотски еснафъ" Паметници на генерал-майор Георги Вазов и генерал-лейтенант Владимир Вазов - Сопот Параклис и аязмо до Сопотски водопад - Сопот Базаитка чешма - Сопот Сопотски девически манастир "Въведение Богородично" - Сопот Възрожденска църква "Св. Св. Апостоли Петър и Павел" - Сопот Паметник на Иван Вазов - Сопот Дядо Стояновата воденица - Сопот Сопотски мъжки манастир "Възнесение Господне" - Сопот

Сопот

20 обекта 157 снимки 16 ревюта 6 видео клипа 13 хотела 9 ресторанта
Посетен от:
Времето в Сопот

Днес, 04 юни.

12° 11°C слаб дъжд

Утре, 05 юни.

14° 13°C умерен дъжд

Вторник, 06 юни.

16° 14°C предимно ясно

Сряда, 07 юни.

15° 14°C слаб дъжд

Четвъртък, 08 юни.

15° 15°C слаб дъжд

Петък, 09 юни.

16° 15°C облачно

Събота, 10 юни.

15° 14°C слаб дъжд
Покажи още от времето

Призове за популярност

Препоръчани обекти

Оставете своята оценка и коментар за Сопот
04/06/2023
Коментирай 500 символа