Рейтинг:
0.0
Минало събитие

ONE DANCE WEEK: ТАНЦУВАМ, ЗАЩОТО НЕ ВЯРВАМ НА ДУМИ (Каори Ито)

... прочети още Една дъщеря може да попита баща си за толкова много неща. Особено ако типичната японска сдържаност дълго време не е позволявала въпроси, а днес изкуството ги свързва по-силно от кръвта. Тя, пленена от красотата на движението, той – от застиналата вечност на скулптурата. Тя, напуснала страната си отдавна, той – решил да тръгне по пътя й. Те ще се опитат да намерят нещо, което отдавна е изгубено, и да разговарят с езика на танца, защото в Япония не вярват на думи. Хореографът Каори Ито кани на сцената своя баща Хироши Ито, за да преоткрият една от най-силните семейни връзки. ONE DANCE WEEK е част от програмата на Пловдив - Европейска столица на културата 2019 / Plovdiv 2019 ECOC и се осъществява с подкрепата на Министерство на културата.

28 септември 2019 от 20:00ч.
Пловдив  · 
Драматичен театър - Пловдив (Драматичен театър, ул. "Княз Александър I Батенберг" 38)
изминало
Една дъщеря може да попита баща си за толкова много неща. Особено ако типичната японска сдържаност дълго време не е позволявала въпроси, а днес изкуството ги свързва по-силно от кръвта. Тя, пленена от красотата на движението, той – от застиналата вечност на скулптурата. Тя, напуснала страната си отдавна, той – решил да тръгне по пътя й. Те ще се опитат да намерят нещо, което отдавна е изгубено, и да разговарят с езика на танца, защото в Япония не вярват на думи.
Хореографът Каори Ито кани на сцената своя баща Хироши Ито, за да преоткрият една от най-силните семейни връзки.

ONE DANCE WEEK е част от програмата на Пловдив - Европейска столица на културата 2019 / Plovdiv 2019 ECOC и се осъществява с подкрепата на Министерство на културата.
Прочети още
Пловдив, ул. "Княз Александър I Батенберг" 38

Телефон: 032 271 270

Цена

от 10.00 лв. до 15.00 лв.

Сподели това събитие:
Източник:
Дата на актуализация:
23.04.2019г.
Преглеждания:
150 бр.
Преглеждания последните 30 дена:
1 бр.

Оферти за събития и забавления наблизо

Светът на цветовете: Вълшебно арт изживяване
2 бр. 2 бр. 22 бр. Оферта от Grabo.bg
Валидност на ваучера:
от 9 Април до 21 Август 2025г.
Към офертата
Rock Orphey Fest на 22 - 23 Август, в Лятно кино "Орфей", Пловдив
76 бр. 69 бр. 18 бр. Оферта от Grabo.bg
Валидност на ваучера:
от 22 Август до 23 Август 2025г.
Към офертата
"Уикенд в Пловдив": Фестивална гривна за дегустация на вино в рамките на "Винени нощи във Филипополис", плюс стъклена чаша, туристически обиколки и много отстъпки - от 1 до 3 Август
4 бр. 2 бр. 7 бр. Оферта от Grabo.bg
Валидност на ваучера:
от 1 Август до 3 Август 2025г.
Към офертата

Коментари

Коментирай 1000 символа

Изминали събития наблизо

Минало събитие
чт, 05 дек 2024 от 20:00
Пловдив Преглеждания 5089
Минало събитие
чт, 10 окт 2024 от 19:00
Пловдив Преглеждания 308
Минало събитие
пт, 27 сеп 2024 от 19:00
Пловдив Преглеждания 1363
Минало събитие
ср, 25 сеп 2024 от 20:00
Пловдив Преглеждания 1261